logo

Patchwork – Online kurz

Naučte se správnou techniku patchworku z pohodlí domova!

  • Správné postupy patchworku - zvládněte základy a postupně se dopracujete ke všem standardním typům patchwork výrobků.
  • Pro začátečníky i pokročilé - kurz je vhodný pro všechny. Navíc si osvojíte používání speciálních pomůcek, díky kterým budete pracovat s látkou snadněji.
  • Expertka s letitou praxí - online kurzem patchworku vás provede Radka Sedláčková, expertka, pro niž je šití opravdu srdeční záležitostí.
  • Levná alternativa prezenčních kurzů - neutrácejte tisíce za živé kurzy! Neztrácejte čas a peníze čtením tun nudných příruček.


Řekly o nás účastnice kurzu

Kurz Patchwork účastnice Markéta"Online kurz je přesně to, co jsem hledala. Nechtělo se mi jezdit do Prahy nebo někam… Takhle si kurz vždycky pustím ve volné chvilce v klidu a doma." Markéta, Jičín
Online kurz patchworku - účastnice Kristýna"Patchwork jsem si vyzkoušela už dříve z návodů v časopisech. V kurzu je všechno mnohem zábavnější a hlavně - zlepšuju se! " Kristýna, Olomouc
Online kurz patchworku - účastnice Alča"Jsem vyučená švadlena a o šití toho vím dost. Úrovní kurzu jsem ale byla nadšená, stálo to za to." Alča, Praha

Autorka online kurzu

Online kurz patchworku - autorka Radka SedláčkováRadka Sedláčková

Technice patchwork se věnuje již osm let, zabývá se také kreativními technikami. Přispívá do časopisů Švadlenka a Korálki a vydala také vlastní knihu. Opakovaně vystupovala i v televizních pořadech na TV Nova.

Vede prezenční kurzy a pořádá patchworkové pobyty, kde předává své bohaté zkušenosti začátečníkům i pokročilým.


Nekupujte zajíce v pytli

Celý online kurz patchworku obsahuje devět lekcí. První tři lekce jsou zcela zdarma a pomohou vám udělat si představu o tom, co přesně kurz nabízí a zda je pro vás zajímavý. Dalsích šest dílů je zpoplatněných. Pro ty se však můžete rozhodnout, až když budete mít kurz ozkoušený a budete vědět, do čeho jdete. Pokud se rozhodnete v kurzu nepokračovat, neplatíte nic!