logo

Online kurz orientálního břišního tance

Protančete se kurzem ke zdraví a spokojenosti!

  • Naučte se správnému držení těla a rozcvičení. Postupně zvládněte i náročnější kroky, otočky, jemné pohyby, či akcenty a shimmy.
  • Naučené prvky si spojíte do zbrusu nové choreografie plné zajímavých tanečních kombinací na moderní arabské písně.
  • Online kurzem břišního tance vás provede Katka Krejčová, sympatická lektorka a tanečnice s letitou praxí.
  • Neutrácejte tisíce za živé kurzy! Neztrácejte čas čtením tun nudných příruček. Náš kurz je přístupný kdykoliv a odkudkoliv.


Řekly o nás účastnice kurzu

Online kurz orientálního břišního tance - Martina"Břišní tanec provozuji ze zdravotních důvodů. Základy jsem už znala, ale kurz moje znalosti rozšířil. Za vložený peníz to stálo, protože bolesti zad zmizely!" Martina, Liberec
Online kurz orientálního břišního tance - Naďa"Chtěla bych Katce poděkovat. Skvělý kurz, skvělá prezentace a hlavně skvělý tanec a zábava! Naprostá spokojenost." Naďa, Ostrava
Online kurz orientálního břišního tance - Dana"Od té doby, co jsem na mateřské, nemám na své koníčky moc času a prezenční kurz tedy nepřipadal v úvahu. Online kurz se ukázal jako skvělé řešení!" Dana, Praha

Autorka kurzu břišního tance

online kurz břišního tance - Katka KrejčováKateřina Krejčová

Tanečnice, lektorka a choreografka orientálního tance. Břišní tanec provozuje již od gymnázia. Působí také v Městském divadle v Brně. Kombinaci tance a divadla považuje za ideální.

Získala několik medailí na mezinárodní soutěži profesionálních tanečnic Raks Sharki. Vede prezenční kurzy orientálního břišního tance po celé České republice.


Nekupujte zajíce v pytli

Celý online kurz orientálního břišního tance obsahuje devět lekcí. První tři lekce jsou zcela zdarma a pomohou vám udělat si představu o tom, co přesně kurz nabízí a zda je pro vás zajímavý. Dalsích šest dílů je zpoplatněných. Pro ty se však můžete rozhodnout, až když budete mít kurz ozkoušený a budete vědět, do čeho jdete. Pokud se rozhodnete v kurzu nepokračovat, neplatíte nic!