logo

Kurz malování online

Naučte se malovat spávně! Využijte pravou mozkovou hemisféru.

  • Jak kreslit krok za krokem - získejte profesionální znalosti a podrobný návod, jak kreslit krok za krokem! Naučte se při tom využívat kreslicích pomůcek.
  • Zapojte pravou mozkovou hemisféru a kreslete věci tak, jaké doopravdy jsou. Naučte se používat intuici, rozviňte svůj talent a kreslete podle pocitu.
  • Odbornice s letitou praxí - online kurzem vás provede expertka Petra Cibulková. Expertka, kterou její práce opravdu baví!
  • Levná alternativa prezenčních kurzů - neutrácejte tisíce za živé kurzy! Neztrácejte čas a peníze čtením tun nudných příruček.


Řekli o nás účastníci kurzu

ucastnice-lenka "Kurz jsem dostala od syna a o kreslení pravou hemisférou jsem nevěděla vůbec nic. Kurz mě ale velmi bavil a dost jsem se naučila." Lenka, Pardubice
lukas_sedlacek "Když se podívám na své kresby před kurzem, musím se smát. Ne, že bych teď byl nějaký Picasso, ale pokrok je jasně vidět." Lukáš, Praha
romi kontakt resized "Kreslím si jen tak pro zábavu. To ale neznamená, že bych se nechtěla zlepšovat! Vynaložených peněz nelituju, výsledky za to stojí. Za sebe můžu kurz jen doporučit." Romi, Prostějov

Autorka kurzu

Autorka kurzu kreslení Petra Cibulková Nejznámější je jako portrétistka, ale její záběr je mnohem širší. Věnuje se kresbě, malbě, olejomalbě, nebo například divadlu.

Pracuje i jako rychlokarikaturistka, jak pro agentury, tak i soukromou klientelu.

Vede množství živých kurzů, kterými během let prošly stovky studentů. Používá osvědčenou metodu kreslení pravou hemisférou. Metodice kreslení se věnuje již více než třináct let.

Nekupujte zajíce v pytli

Celý online kurz malování obsahuje devět lekcí. První tři lekce jsou zcela zdarma a pomohou vám udělat si představu o tom, co přesně kurz nabízí a zda je pro vás zajímavý. Dalsích šest dílů je zpoplatněných. Pro ty se však můžete rozhodnout, až když budete mít kurz ozkoušený a budete vědět, do čeho jdete. Pokud se rozhodnete v kurzu nepokračovat, neplatíte nic!